Kontakt

Sprzedaż materiałów sypkich – kontakt

Siedziba przedsiębiorstwa Leszczyński znajduje się w Warszawie. Zajmujemy się sprzedażą kostki granitowej, kruszyw budowlanych i materiałów sypkich. W zakresie naszej działalności mieści się również sprzedaż kruszyw gabionowych i kamieni ogrodowych. Wykonujemy także usługi związane z robotami ziemnymi i transportem HDS.

W ofercie zimowej oferujemy również sprzedaż soli drogowej oraz mieszanki piaskowo-solnej, które doskonale przeciwdziałają śliskości chodników i innych ciągów komunikacyjnych. Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności albo dopytać o szczegóły oferty, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty – godziny otwarcia firmy znajdziecie Państwo poniżej.

 

 

P.H.U. Leszczyński – biuro handlowe

Skontaktuj się z nami

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.phu-leszczynski.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE LESZCZYŃSKI" RAFAŁ LESZCZYŃSKI, Przydrożna 26a 03-253 Warszawa, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@phu-leszczynski.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny
Wyczyść formularz